Deltagarlista Gren 1-19 
 
  Tävling  Kommunsim Vt 19    Utskriftsdatum  09 april 2019   
  Tävlingsort  Björna    Utskriftstid  20:49   
  Arrangör  Björna IF         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  13 april 2019         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Aureibi Hussein  2007  Ö-VIKS ASS    25 m     
31  Bingham Edlund Vilmer  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
27  Boman Albin  2005  Ö-VIKS ASS    25 m     
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  25 m  42.75   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
77  Franzen Hugo  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  52.01   
39  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  25 m  30.27   
36  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  28.24   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  34.66   
10  Jakobsson Lukas  2006  BJÖRNA IF  AX2506  25 m  56.75   
11  37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  31.27   
12  26  Nilshagen Gustav  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
13  73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  38.33   
14  75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  35.10   
15  74  Viklandre Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  48.04   
 
Gren 2, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  46.40   
Andersson Ida  2003  BJÖRNA IF  BH5603  25 m  44.80   
52  Edin Linnea  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  50.97   
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m  45.84   
40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  31.96   
72  Gidlund Majken  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  43.99   
Martinell Ida  2005  BJÖRNA IF  AV5405  25 m  34.92   
67  Nilsson Elina  2005  HÖGAKUSTEN    25 m     
71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  42.37   
10  49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  42.89   
11  43  Olsén Linnea  2007  Ö-VIKS ASS  AI5207  25 m  38.12   
12  10  Sahlen Agnes  2010  BJÖRNA IF  AH0410  25 m     
13  Sahlén Hilma  2007  BJÖRNA IF  AV4607  25 m  39.05   
14  Sjöberg Emma  2004  BJÖRNA IF  BI3604  25 m  38.20   
15  11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m  55.59   
16  Svedberg Jennifer  2005  BJÖRNA IF  AT3205  25 m  34.62   
17  46  Sätre Lilly  2007  Ö-VIKS ASS  BL6807  25 m     
18  12  Söderlind Eira  2006  BJÖRNA IF  BT8806  25 m  37.39   
19  Söderlind Ester  2004  BJÖRNA IF  BI5604  25 m  35.57   
20  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  25 m  36.31   
21  38  Söderlind Kajsa  2003  Ö-VIKS ASS  BB3403  25 m  30.73   
22  Westin Matilda  2006  BJÖRNA IF  BO3806  25 m  42.19   
23  45  Westman Signe  2008  Ö-VIKS ASS  BB3408  25 m  48.55   
 
Gren 3, 25m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Aureibi Mostafa  2008  Ö-VIKS ASS    25 m     
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  25 m  24.57   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
13  Elfving Edward  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
77  Franzen Hugo  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  28.82   
39  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  25 m  18.50   
36  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  17.07   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  21.37   
33  Gavelin Alfred  2012  Ö-VIKS ASS    25 m     
10  Jakobsson Lukas  2006  BJÖRNA IF  AX2506  25 m     
11  37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  18.54   
12  73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  24.31   
13  34  Ramkrans Rasmus  2012  Ö-VIKS ASS    25 m     
14  19  Rocksén Nordin Axl  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
15  75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  23.18   
16  51  Svärdby Alvar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
17  74  Viklandre Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  21.88   
 
Gren 4, 25m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
Andersson Ida  2003  BJÖRNA IF  BH5603  25 m  24.48   
48  Andersson Josefin  2010  BJÖRNA IF    25 m     
64  Andersson Sandra  2008  BJÖRNA IF    25 m  32.35   
69  Boström Alice  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
65  Burlin Dahlberg Nelli  2008  BJÖRNA IF    25 m     
24  Edfors Alice  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
53  Edin Livia  2010  HÖGAKUSTEN    25 m     
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m  24.22   
10  61  Ekman Saga  2010  BJÖRNA IF    25 m     
11  40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  17.41   
12  30  Eriksson Tanja  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
13  72  Gidlund Majken  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  25.74   
14  59  Granberg Amanda  2010  BJÖRNA IF    25 m     
15  17  Grönros Valda  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
16  58  Hjalmarsson Amanda  2008  BJÖRNA IF    25 m     
17  70  Håvestad Häggkvist Meja  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
18  63  Högberg Elsa  2008  BJÖRNA IF    25 m  33.07   
19  25  Jensen Cassandra  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
20  57  Kristoffersson Amanda  2008  BJÖRNA IF    25 m     
21  56  Kristoffersson Molly  2009  BJÖRNA IF    25 m     
22  55  Lindberg Thea  2009  BJÖRNA IF    25 m     
23  Martinell Ida  2005  BJÖRNA IF  AV5405  25 m  21.62   
24  28  Nilshagen Stina  2011  Ö-VIKS ASS    25 m     
25  67  Nilsson Elina  2005  HÖGAKUSTEN    25 m     
26  76  Nordin Ida  2009  HÖGAKUSTEN    25 m     
27  71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  26.86   
28  20  Näslin Tove  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
29  49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  27.43   
30  50  Olofsson Ester  2009  HÖGAKUSTEN    25 m     
31  47  Persson Sigrid  2011  BJÖRNA IF    25 m     
32  78  Robertsson Alva  2009  HÖGAKUSTEN    25 m     
33  10  Sahlen Agnes  2010  BJÖRNA IF  AH0410  25 m  31.66   
34  Sahlén Hilma  2007  BJÖRNA IF  AV4607  25 m  24.20   
35  11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m  29.45   
36  Svedberg Jennifer  2005  BJÖRNA IF  AT3205  25 m  22.33   
37  16  Sätre Tuva  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
38  12  Söderlind Eira  2006  BJÖRNA IF  BT8806  25 m     
39  Söderlind Ester  2004  BJÖRNA IF  BI5604  25 m  20.03   
40  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  25 m  22.31   
41  38  Söderlind Kajsa  2003  Ö-VIKS ASS  BB3403  25 m  17.76   
42  15  Thelen Astrid  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
43  60  Westin Ida  2008  BJÖRNA IF    25 m  28.59   
44  Westin Matilda  2006  BJÖRNA IF  BO3806  25 m  23.45   
45  45  Westman Signe  2008  Ö-VIKS ASS  BB3408  25 m  24.44   
46  29  Wintherbotham Alice  2011  Ö-VIKS ASS    25 m     
47  14  Wälivaara Hedvig  2011  Ö-VIKS ASS    25 m     
 
Gren 5, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  50 m  1:29.00   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
39  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  25 m  1:06.14   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  1:17.76   
37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  1:09.13   
73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  1:35.08   
75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  1:17.93   
 
Gren 6, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
52  Edin Linnea  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m     
72  Gidlund Majken  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  1:23.47   
49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  2:00.83   
43  Olsén Linnea  2007  Ö-VIKS ASS  AI5207  25 m  1:27.55   
Sahlén Hilma  2007  BJÖRNA IF  AV4607  25 m     
62  Sjöberg Alva  2008  BJÖRNA IF    25 m     
Sjöberg Emma  2004  BJÖRNA IF  BI3604  25 m     
10  11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m     
11  12  Söderlind Eira  2006  BJÖRNA IF  BT8806  25 m     
12  Söderlind Ester  2004  BJÖRNA IF  BI5604  25 m     
13  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  25 m  1:27.28   
 
Gren 7, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  25 m  47.75   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
77  Franzen Hugo  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  55.35   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  42.99   
37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  40.25   
73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  49.13   
75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  43.28   
 
Gren 8, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  55.22   
61  Ekman Saga  2010  BJÖRNA IF    25 m     
40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  38.00   
71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  49.53   
49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  52.73   
50  Olofsson Ester  2009  HÖGAKUSTEN    25 m  1:12.57   
43  Olsén Linnea  2007  Ö-VIKS ASS  AI5207  25 m  43.62   
10  Sahlen Agnes  2010  BJÖRNA IF  AH0410  25 m     
11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m     
10  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  50 m  48.87   
11  60  Westin Ida  2008  BJÖRNA IF    25 m  1:16.86   
 
Gren 9, 25m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Bingham Edlund Vilmer  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  25 m  15.60   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
77  Franzen Hugo  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  23.23   
39  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  25 m  13.48   
36  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  13.26   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  15.56   
Jakobsson Lukas  2006  BJÖRNA IF  AX2506  25 m  22.58   
37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  14.56   
10  73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  19.52   
11  19  Rocksén Nordin Axl  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
12  75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  15.75   
13  51  Svärdby Alvar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
14  74  Viklandre Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  18.64   
 
Gren 10, 25m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
Andersson Ida  2003  BJÖRNA IF  BH5603  25 m  19.83   
48  Andersson Josefin  2010  BJÖRNA IF    25 m     
64  Andersson Sandra  2008  BJÖRNA IF    25 m  28.79   
69  Boström Alice  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
65  Burlin Dahlberg Nelli  2008  BJÖRNA IF    25 m     
52  Edin Linnea  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  24.67   
53  Edin Livia  2010  HÖGAKUSTEN    25 m     
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m  21.16   
10  40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  14.13   
11  72  Gidlund Majken  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  18.84   
12  70  Håvestad Häggkvist Meja  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
13  63  Högberg Elsa  2008  BJÖRNA IF    25 m     
14  57  Kristoffersson Amanda  2008  BJÖRNA IF    25 m     
15  Martinell Ida  2005  BJÖRNA IF  AV5405  25 m  15.35   
16  67  Nilsson Elina  2005  HÖGAKUSTEN    25 m     
17  71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  20.53   
18  20  Näslin Tove  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
19  49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  25.00   
20  43  Olsén Linnea  2007  Ö-VIKS ASS  AI5207  25 m  17.15   
21  47  Persson Sigrid  2011  BJÖRNA IF    25 m     
22  10  Sahlen Agnes  2010  BJÖRNA IF  AH0410  25 m  27.88   
23  Sahlén Hilma  2007  BJÖRNA IF  AV4607  25 m  17.62   
24  62  Sjöberg Alva  2008  BJÖRNA IF    25 m     
25  Sjöberg Emma  2004  BJÖRNA IF  BI3604  25 m  16.83   
26  11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m  25.48   
27  54  Stenlund Milla  2011  HÖGAKUSTEN    25 m     
28  Svedberg Jennifer  2005  BJÖRNA IF  AT3205  25 m  16.46   
29  46  Sätre Lilly  2007  Ö-VIKS ASS  BL6807  25 m  21.74   
30  16  Sätre Tuva  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
31  12  Söderlind Eira  2006  BJÖRNA IF  BT8806  25 m  17.17   
32  Söderlind Ester  2004  BJÖRNA IF  BI5604  25 m  15.86   
33  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  25 m  16.93   
34  38  Söderlind Kajsa  2003  Ö-VIKS ASS  BB3403  25 m  14.25   
35  15  Thelen Astrid  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
36  18  Thunberg Vilma  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
37  60  Westin Ida  2008  BJÖRNA IF    25 m     
38  Westin Matilda  2006  BJÖRNA IF  BO3806  25 m  18.35   
39  45  Westman Signe  2008  Ö-VIKS ASS  BB3408  25 m  20.85   
40  29  Wintherbotham Alice  2011  Ö-VIKS ASS    25 m     
41  14  Wälivaara Hedvig  2011  Ö-VIKS ASS    25 m     
 
Gren 12, 25m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  25 m  21.03   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
77  Franzen Hugo  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  24.93   
39  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  25 m  22.67   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  19.39   
Jakobsson Lukas  2006  BJÖRNA IF  AX2506  25 m     
37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  19.09   
73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
19  Rocksén Nordin Axl  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
10  75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  20.18   
 
Gren 13, 25m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
Andersson Ida  2003  BJÖRNA IF  BH5603  25 m  29.58   
64  Andersson Sandra  2008  BJÖRNA IF    25 m  37.07   
32  Bingham Edlund Elise  2012  Ö-VIKS ASS    25 m     
69  Boström Alice  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
65  Burlin Dahlberg Nelli  2008  BJÖRNA IF    25 m     
24  Edfors Alice  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m     
61  Ekman Saga  2010  BJÖRNA IF    25 m     
10  40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  16.96   
11  72  Gidlund Majken  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  22.35   
12  17  Grönros Valda  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
13  70  Håvestad Häggkvist Meja  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
14  63  Högberg Elsa  2008  BJÖRNA IF    25 m     
15  25  Jensen Cassandra  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
16  21  Jonsson Meja  2011  Ö-VIKS ASS    25 m     
17  28  Nilshagen Stina  2011  Ö-VIKS ASS    25 m     
18  67  Nilsson Elina  2005  HÖGAKUSTEN    25 m     
19  71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  22.78   
20  20  Näslin Tove  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
21  49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  25.82   
22  50  Olofsson Ester  2009  HÖGAKUSTEN    25 m  31.50   
23  43  Olsén Linnea  2007  Ö-VIKS ASS  AI5207  25 m  20.04   
24  47  Persson Sigrid  2011  BJÖRNA IF    25 m     
25  10  Sahlen Agnes  2010  BJÖRNA IF  AH0410  25 m  31.86   
26  Sahlén Hilma  2007  BJÖRNA IF  AV4607  25 m  27.31   
27  62  Sjöberg Alva  2008  BJÖRNA IF    25 m     
28  11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m  31.08   
29  54  Stenlund Milla  2011  HÖGAKUSTEN    25 m     
30  Svedberg Jennifer  2005  BJÖRNA IF  AT3205  25 m     
31  46  Sätre Lilly  2007  Ö-VIKS ASS  BL6807  25 m  26.03   
32  16  Sätre Tuva  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
33  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  25 m  22.33   
34  38  Söderlind Kajsa  2003  Ö-VIKS ASS  BB3403  25 m  17.13   
35  18  Thunberg Vilma  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
36  60  Westin Ida  2008  BJÖRNA IF    25 m  32.88   
37  Westin Matilda  2006  BJÖRNA IF  BO3806  25 m  23.88   
38  45  Westman Signe  2008  Ö-VIKS ASS  BB3408  25 m  25.81   
 
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  25 m  2:11.41   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
36  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  1:22.34   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  1:45.96   
Jakobsson Lukas  2006  BJÖRNA IF  AX2506  25 m     
37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  1:31.36   
73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  1:57.68   
74  Viklandre Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
 
Gren 15, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
Andersson Ida  2003  BJÖRNA IF  BH5603  25 m  2:03.99   
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m  1:58.50   
40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  1:25.74   
Martinell Ida  2005  BJÖRNA IF  AV5405  25 m  2:01.83   
67  Nilsson Elina  2005  HÖGAKUSTEN    25 m     
71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  2:00.51   
49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
10  Sahlen Agnes  2010  BJÖRNA IF  AH0410  25 m     
10  Sahlén Hilma  2007  BJÖRNA IF  AV4607  25 m  1:55.89   
11  11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m     
12  12  Söderlind Eira  2006  BJÖRNA IF  BT8806  25 m     
13  Söderlind Ester  2004  BJÖRNA IF  BI5604  25 m  1:42.33   
14  60  Westin Ida  2008  BJÖRNA IF    25 m     
15  Westin Matilda  2006  BJÖRNA IF  BO3806  25 m  1:54.80   
16  45  Westman Signe  2008  Ö-VIKS ASS  BB3408  25 m  2:02.66   
 
Gren 16, 25m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  25 m  17.90   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
39  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  25 m  15.74   
36  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  14.12   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  17.72   
Jakobsson Lukas  2006  BJÖRNA IF  AX2506  25 m     
37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  16.23   
73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  17.70   
 
Gren 17, 25m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m     
40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  14.79   
72  Gidlund Majken  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  24.21   
Martinell Ida  2005  BJÖRNA IF  AV5405  25 m  16.14   
71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  31.12   
49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
43  Olsén Linnea  2007  Ö-VIKS ASS  AI5207  25 m  19.13   
Sjöberg Emma  2004  BJÖRNA IF  BI3604  25 m  17.48   
11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m  26.06   
10  Svedberg Jennifer  2005  BJÖRNA IF  AT3205  25 m     
11  12  Söderlind Eira  2006  BJÖRNA IF  BT8806  25 m     
12  Söderlind Ester  2004  BJÖRNA IF  BI5604  25 m  16.85   
13  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  25 m  19.16   
14  38  Söderlind Kajsa  2003  Ö-VIKS ASS  BB3403  25 m  14.34   
 
Gren 18, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
31  Bingham Edlund Vilmer  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
27  Boman Albin  2005  Ö-VIKS ASS    25 m     
41  De Santana Felix  2005  Ö-VIKS ASS  AL8705  50 m  54.54   
66  Dragovic Aleksandar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
77  Franzen Hugo  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  1:09.12   
39  Fällman Axel  2005  Ö-VIKS ASS  AC7305  25 m  41.93   
36  Fällman Karl  2002  Ö-VIKS ASS  AO1302  25 m  37.92   
42  Gardfors Elias  2005  Ö-VIKS ASS  AO2305  25 m  48.57   
Jakobsson Lukas  2006  BJÖRNA IF  AX2506  25 m  1:01.32   
10  37  Lideskog Edvin  2005  Ö-VIKS ASS  AB0705  25 m  41.81   
11  26  Nilshagen Gustav  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
12  73  Prinsback Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  52.48   
13  19  Rocksén Nordin Axl  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
14  75  Sundkvist Sebastian  2005  HÖGAKUSTEN    25 m  52.08   
15  51  Svärdby Alvar  2007  HÖGAKUSTEN    25 m     
16  74  Viklandre Rasmus  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  50.41   
17  35  Ögren Mattias  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
 
Gren 19, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
68  Ahlqvist Molly  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  56.39   
Andersson Ida  2003  BJÖRNA IF  BH5603  25 m  52.95   
48  Andersson Josefin  2010  BJÖRNA IF    25 m     
64  Andersson Sandra  2008  BJÖRNA IF    25 m  1:15.63   
69  Boström Alice  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
65  Burlin Dahlberg Nelli  2008  BJÖRNA IF    25 m     
Ekman Ida  2006  BJÖRNA IF  BO1606  25 m  53.50   
61  Ekman Saga  2010  BJÖRNA IF    25 m     
40  Engblom Elvira  2005  Ö-VIKS ASS  AQ4605  25 m  39.51   
10  30  Eriksson Tanja  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
11  72  Gidlund Majken  2008  HÖGAKUSTEN    25 m  55.00   
12  59  Granberg Amanda  2010  BJÖRNA IF    25 m     
13  58  Hjalmarsson Amanda  2008  BJÖRNA IF    25 m     
14  70  Håvestad Häggkvist Meja  2008  HÖGAKUSTEN    25 m     
15  63  Högberg Elsa  2008  BJÖRNA IF    25 m     
16  25  Jensen Cassandra  2010  Ö-VIKS ASS    25 m     
17  57  Kristoffersson Amanda  2008  BJÖRNA IF    25 m     
18  Martinell Ida  2005  BJÖRNA IF  AV5405  25 m  47.81   
19  67  Nilsson Elina  2005  HÖGAKUSTEN    25 m     
20  71  Nordin Wilma  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  55.09   
21  49  Olofsson Elsa  2007  HÖGAKUSTEN    25 m  53.72   
22  50  Olofsson Ester  2009  HÖGAKUSTEN    25 m     
23  47  Persson Sigrid  2011  BJÖRNA IF    25 m     
24  10  Sahlen Agnes  2010  BJÖRNA IF  AH0410  25 m     
25  Sahlén Hilma  2007  BJÖRNA IF  AV4607  25 m  51.61   
26  62  Sjöberg Alva  2008  BJÖRNA IF    25 m     
27  11  Sondell Emmy  2010  BJÖRNA IF  AH0610  25 m  1:01.79   
28  54  Stenlund Milla  2011  HÖGAKUSTEN    25 m     
29  Svedberg Jennifer  2005  BJÖRNA IF  AT3205  25 m  47.63   
30  12  Söderlind Eira  2006  BJÖRNA IF  BT8806  25 m  50.01   
31  Söderlind Ester  2004  BJÖRNA IF  BI5604  25 m  45.77   
32  44  Söderlind Isa  2005  Ö-VIKS ASS  BT9805  25 m  49.89   
33  38  Söderlind Kajsa  2003  Ö-VIKS ASS  BB3403  25 m  41.32   
34  15  Thelen Astrid  2009  Ö-VIKS ASS    25 m     
35  60  Westin Ida  2008  BJÖRNA IF    25 m  1:02.85   
36  Westin Matilda  2006  BJÖRNA IF  BO3806  25 m  51.29   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  09 april 2019 
Licensierad till: Örnsköldsviks Allmänna SS  Utskriftstid  20:49